На виборах до студради 252 представники факультетів одержали помаранчеві мандати для голосування – мандати делегатів звітно-виборчої конференції студентської ради ЗНУ. Ректор Запорізького національного Валерій Савін пильно стежив за процедурою проведення голосування – аби усе було за законом. Від запропонованого йому права голосу Валерій Васильович відмовився, сказав – не належить.
Про результати своєї роботи звітував голова студради Василь Логай, котрого вже скоро змінила на посту Євгенія Попель. До позитивних зрушень з його приходом до студради (рік і два дні тому) Василь відніс посилення престижу виборчої посади, підвищення якості конкурсів та інших заходів (наприклад, КВК та нещодавній “Міс Університет”), реальну допомогу студентам у питанні забезпечення житлом та вирішенні окремих учбових проблем у рекомендаційному порядку. Одним з набутих останнім часом прав і свобод стали регламентований доступ студентів до радіо “Юніверс” та можливість створювати власні програми на новій телестудії, реальність пільгових поїздок за кордон за посередництвом Запорізького відділу європейського форуму студентів.
Потому були оголошені програми власне кандидатів на посаду голови студради: Євгенії Попель (філологічний), Маргарити Погосян з юридичного факультету та Юлії Чернети (журналістика). Голоси делегатів студентської звітно-виборчої конференції розподілилися відповідно: 90, 75, 43 за безумовної перемоги Жені Попель, у минулому – заступника голови студради. Євгенія запропонувала створити міжнародний відділ студради та спортивно-туристичний комплекс, обіцяла сприяти відродженню українських традицій та зробила акцент на підтриманні контактів з польськими студентами.