На VII Міжнародний фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр приїхало чотирнадцять команд із Росії та України. Безпосередньо Запоріжжя представляли шість: “Сонечко” та “Стріла” зі ЗНУ, “Будильник” та “Олівці” із “Машинки”, “Резус-конфлікт” Запорізького медичного та “СТЕМ FM” Запорізького юридичного інституту.
Якщо взяти на себе відповідальність визначити кращого, то першу трійку очолив би “Будильник”, за ним – “Сонечко” та “Резус-конфлікт”.
Серед досягнень “Будильника” – сюжети на тему долі Буратіно, сцени з молодятами у фотоательє та секс по телефону із працівницею ЖЕКу. Також завдячуючи “машинківцям” багато хто зрозумів, що:
a) всі великі люди народжуються у бідних сім’ях;
b) мертві не зраджують;
c) зуби випадають і летять ключами – значить, прийшла осінь;
d) до обов’язків менеджера з продажу послуг входить уміння «втюхати» клієнту замерзлого хом’яка і мертвого папугу.
Просто молодцями виявилися «FMовці» - бійці Запорізького юридичного. Достойно показали себе ЗНУшники із «Сонечка». В усякому разі, у черговий раз познущатися з Нео не здогадався ніхто. Ефектно завершила фестиваль сильна команда – «Будильник». Саме вони зірвали рекордну кількість аплодисментів.
Оцінювало команди шановне журі у складі популярного Олега Григорьєва, худкерівника кінного театру на Хортиці; сценариста ТК «Інтер» Олега Зими; экс-“довгоносика” Василя Бендаса; Олександра Пугачова, капітана команди «Харьківські менти»; а також хореографа Лариси Нєвєрової та голови журі – “довгоносика” Віктора Андрієнка.
“Будильник” посів місце у трійці лауреатів, диплом “за дебют” одержала “Стріла” зі ЗНУ, “за кращий монолог” – “Олівці” (ЗНТУ), приз глядацьких симпатій одержало наше “Сонечко”. Будемо терплячими і дочекаємося нарешті, коли наша команда отримає і більш вагому нагороду.