Напередодні Міжнародного жіночого дня порадували своїх подруг атлетичною красою запорізькі хлопці - в актовому залі другого корпусу ЗНУ відбулися змагання з боді-білдінгу “Атлантида - 2005”. Це свято атлетичного спорту стало в університеті вже традиційним, і природно, що продемонструвати свою техніку та фізичну бездоганність з’їхалися юнаки із Харкова, Дніпропетровська, Енергодара, Поліг. Учасниками змагань були і школярі, і студенти – усього 40 спортсменів.
Професіоналізм атлетів був настільки вражаючим, що навіть студенти факультету фізичного виховання, так би мовити, професіонали, до трійки призерів не потрапили. “Золото” та “срібло” повезли до Харкова А. Боговін та О. Мороз, а “бронза” залишилася вдома, на юридичному факультеті, її володар – Роман Кись.
Мене особисто дуже вразило феєричне шоу, яке продемонстрували наші спортсмени-професіонали. Глядачі шаленими оплесками супроводили виступ збірної ЗНУ з аеробіки, а також виступи наших атлетів Макарова, Пономарьова та інших.
А Євген Стукалов (факультет фізвиховання) та Айдер Емірсуінов (юридичний факультет) полонили серце не однієї глядачки – їхній танець “Термінатор” був гімном мужності та красі.
Втім, дівчатам-атлеткам теж є чим пишатися. Їхня пластичність та вишуканість вдало доповнювали мужність партнерів-юнаків і також завоювали прихильність глядачів. Хочеться назвати, зокрема, Євгенію Рурку, Катерину Соколенко, а також Ганну Стукалову, яка вже має досвід міжнародних змагань.
Благородні прагнення організаторів змагання – співробітників спортклубу ЗНУ на чолі з Максимом Козієм – влаштувати свято краси стовідсотково справдилися. Глядачі, і особливо глядачки, отримали насолоду від цього дійства, спортсмени ще раз продемонстрували свої таланти, а всі присутні переконалися, що здоровий спосіб життя – це перепустка в довголіття.