Філософський студентський клуб “Сова Мінерви”, який нещодавно носив назву філософсько-культурологічного, наприкінці лютого провів своє чергове засідання. Предметом дискусії присутніх – а це були здебільшого аспіранти – були особливості гендерної диференціації нашого суспільства, а також проблеми “втраченого покоління”. Як завжди, своїми оригіналь-
ними міркуваннями поділився доцент
В.П. Сніжко, а також аспіранти Н. Клименко,
М. Зиков, Р. Махачашвілі.
Не менш актуальною уявляється і тема наступного засідання клубу – “Людина в умовах конкуренції”. А питання “Що собою являє конкуренція? У чому полягає її справедливість? Драматизм поразки і перемоги в конкурентній боротьбі. Ціна спортивної перемоги” мають не лише філософський сенс. Ініціатори роботи клубу – співробітники кафедри філософії – сподіваються на участь у дискусії, в першу чергу, студентів факультету фізичного виховання, адже саме спортсмени, як ніхто, щодня стикаються з конкуренцією. Вестиме засідання доцент кафедри філософії Олена Александрова.
Отже, 28 березня, о 9-35, у приміщенні спортивного комплексу двері клубу “Сова Мінерви” розчиняться для всіх бажаючих.