Людина, котра вирішила обрати своєю професією викладацьку діяльність, вже із самого початку має налаштовуватися на долання перепон. Причому перепон у гарному значенні слова – з метою самовдосконалення. Спочатку це, можливо, золота медаль, потім диплом з відзнакою, і далі, далі, далі...
Однією з таких корисних як для викладачів, так і для їхніх студентів сходинок стала атестація керівного складу та науково-педагогічних працівників ЗНУ, проведена у квітні-травні поточного року у Запорізькому національному університеті згідно з постановою Кабінету міністрів України № 1475 від 13.08.1999р., наказом Міністерства освіти і науки України № 313 від 01.09.1999р. та № 1/11-3797 від 15.10.1999р., а також згідно наказу № 79 по Запорізькому національному університету від 03.03.2005р. Результатом стало підвищення ефективності діяльності зазначених працівників.
Усього пройшли атестацію 245 осіб, з них відповідають займаній посаді 180, причому керівний склад, котрий складає 50 осіб, відповідає займаній посаді стовідсотково. А серед науково-педагогічних працівників “не дотягли” до фінішу 65 осіб. Умовно на 1 рік атестовано 34 науково-педагогічних працівника , умовно на 2 роки – 23 працівника, умовно на 3 роки – 8 працівників. По закінченні цього строку науково-педагогічні працівники зважать на вказані кожному персонально зауваження (активізація наукової роботи, викладання тільки українською мовою і т.ін.) і будуть атестовані на 5 років.
У ході атестації оцінювалися ділові та професійні якості осіб, що подали на атестацію, виконання ними посадових обов’язків, рівень професійної підготовки, результативність роботи, ефективність праці з урахуванням конкретних вимог, виявлялися перспективи використання здібностей працівника, визначалися заходи щодо стимулювання підвищення його професійного рівня, потреба у підвищенні кваліфікації та професійної підготовки.
Оцінка рівня атестованого визначалася атестаційною комісією неупереджено, доброзичливо, об’єктивно і вимогливо. Обговорювали професійні якості і результати діяльності працівника, розглядали подані матеріали, заслуховували керівників структурних підрозділів. Атестований мав можливість дати вичерпні відповіді на запитання і почути зауваження на свою адресу. Після двостороннього обговорення досягнень та напрацювань особи атестаційна комісія відкритим голосуванням прийняла рішення, яке записали у протокол засідання та атестаційний лист працівника, з яким кожен одразу ж і ознайомився.