- Відчуваю якусь радість! Дуже довго думала, куди вступити, щоби зразу ж можна було влаштуватися на роботу. Вступна кампанія не була для мене складною, бо я цілий рік грунтовно готувалася. Та і вища освіта – це ж престижно. У вузі – гарні викладачі, які, сподіваюсь, розкажуть нам багато цікавого. А я люблю багато знати.