№12(888)
1 вересня
2005 року


Обласна академічна газета 

ЧОГО ЧЕКАЄМО ВІД УНІВЕРСИТЕТУ? - НАДІЯ НАУМЕНКО, ПСИХОЛОГІЯ:

Ще до урочистих промов нам вдалося опитати кількох студентів з приводу того, наскільки успішно пройшла для них вступна кампанія, чого вони чекають від університету і ким себе мислять у майбутньому.

- Вступила на психологію, бо ця сфера людської діяльності мене дуже приваблює. Вступна кампанія не була складною, а навчання в університеті, маю надію, допоможе мені розкритися, пізнати себе. У подальшому планую працювати у якомусь дитячому закладі, бути психологом-консультантом чи створити власну фірму. Психологія – це професія майбутнього, причому близького майбутнього - десь років за п’ять.

на головну




ЗМІСТ

ЗІ СВЯТОМ УНІВЕРСИТЕТУ! З 20-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УНІВЕРСИТЕТ!

ДЕНЬ ЗДІЙСНЕНИХ МРІЙ

ЧОГО ЧЕКАЄМО ВІД УНІВЕРСИТЕТУ? - ЮЛІЯ ВОЛОШИНА, МЕНЕДЖМЕНТ ЗЕД:

ЧОГО ЧЕКАЄМО ВІД УНІВЕРСИТЕТУ? - ОЛЕНА ХОЛОД, МАТЕМАТИЧНИЙ:

ЧОГО ЧЕКАЄМО ВІД УНІВЕРСИТЕТУ? - НАДІЯ НАУМЕНКО, ПСИХОЛОГІЯ:

ЧОГО ЧЕКАЄМО ВІД УНІВЕРСИТЕТУ? - МАРИНА ШВИДКА, МЕНЕДЖМЕНТ ЗЕД, ЛОГІСТИКА:

В ЛЮДСЬКИХ ДОЛЯХ - ІСТОРІЯ УНІВЕРСИТЕТУ: ІРИНА ШОВКУН

В ЛЮДСЬКИХ ДОЛЯХ - ІСТОРІЯ УНІВЕРСИТЕТУ: ОЛЬГА ПОНОМАРЕНКО

В ЛЮДСЬКИХ ДОЛЯХ - ІСТОРІЯ УНІВЕРСИТЕТУ: ВІКТОР ТКАЧЕНКО

В ЛЮДСЬКИХ ДОЛЯХ - ІСТОРІЯ УНІВЕРСИТЕТУ: ТАМАРА ХОМ’ЯК

В ЛЮДСЬКИХ ДОЛЯХ - ІСТОРІЯ УНІВЕРСИТЕТУ: АНАТОЛІЙ ПРИХОДЬКО