- Вступила на психологію, бо ця сфера людської діяльності мене дуже приваблює. Вступна кампанія не була складною, а навчання в університеті, маю надію, допоможе мені розкритися, пізнати себе. У подальшому планую працювати у якомусь дитячому закладі, бути психологом-консультантом чи створити власну фірму. Психологія – це професія майбутнього, причому близького майбутнього - десь років за п’ять.