До Дня вчителя колектив Запорізького національного університету приготував оригінальну концертну програму. Спочатку ректор ЗНУ Сергій Тимченко привітав викладачів із їхнім професійним святом. Він подякував педагогам за те, що вони навіть у нелегких умовах продовжують виконувати свою функцію – навчати дітей. Також він зазначив, що злагоджена робота колективу завжди дає результати. Побажав викладачам творчих звершень, терпіння, злагоди, здоров’я, нової енергії і наснаги. Доцент кафедри російської мови Володимир Табарєв привітав ветеранів праці, побажав їм духовної і фізичної міці, тихої радості і щастя.
Вітали колектив ЗНУ оркестр фольклорної музики “Карпатська пектораль”, народний жіночий вокальний ансамбль “Надія”.
Студенти вальсували, співали. Ансамбль “Надія” дуже проникливо торкався душі кожного, хто прийшов на свято. І дійсно, не могли лишити байдужими рядки з пісні Павла Дворського: “Зачинаю свій день з дорогого ім’я... і лине до сонця молитва моя... а жито достигле шепоче в полях: мама Марія, мама Марія!..” Любов Беркова-Житомирська виконала пісню “Коли співають українці”. “Коли співають українці, просвічується мальвами земля, неначе срібло чистої криниці, душа моя молитву промовля... благослови навіки Україну, народ її благослови!”