Він привіз з собою не лише новий альбом «Глорія», але й подарунки. Разом із обласною владою Славко відвідав школу-інтернат, якій від океаноельзівців подарував систему караоке. Крім того, радник Президента України з молодіжних питань разом із губернатором Юрієм Артеменком завітав у Запорізький національний університет. На зустрічі із своїм кумиром молодь мала змогу поставити зірці будь-які запитання.
Разом із Вакарчуком до університету завітали також начальники управлінь освіти і науки - Ольга Свєткова та у справах сім’ї і молоді - Анастасія Склярук. Ведучим умовної прес-конференції зі студентами став сам ректор ЗНУ – професор Сергій Тимченко. Молодь же цікавило майже усе. Чи правда, що Славко спить по 3 години на добу, куди він витратив гроші, які виграв у «Першому мільйоні», як ставиться до Джима Моррісона, що зараз читає і чи заспіває колись не українською, а якоюсь іншою мовою?
Відповідаємо. Спить Вакарчук, як і всі нормальні люди (а ми-то думали, у зірок нема на це часу), гроші витрачає на благодійність, Моррісона не відділяє від Doors. Читає наразі дві книги. Одну «розумну» - про наукові прогнози японського фізика на майбутнє. Другу – як жертва масової культури – популярну, чергову історію Дена Брауна. А співати іншими мовами? Для нього природніше це робити саме українською. Улюбленим мультфільмом зірки є «Вінні-Пух», у музичному світі Славко поважає Beatles, Queen, Rolling Stones. До останніх, до речі, якраз збирається потрапити найближчим часом на концерт. А взагалі Святослав дуже шанує оригінальних людей. «Я завжди повторюю, будьте самі собою. Ніколи не ставайте жертвою масовості», - дає поради музикант. А от тих, хто прагне естрадної слави, закликає: «Ні на кого не звертайте увагу, робіть те, що хочеться. Найтяжче – сподобатися самому собі».
Новий альбом гурту – «Глорія» - довгоочікуване дитя музикантів. Надпис на обкладинці «Ми це зробили» - вже свого роду натяк на перепони. Але, за словами Святослава, їх, як таких, не було. Просто бажанням випустити новий диск музиканти горіли цілих півтора року. І тепер, коли все здійснилося, можна спокійно зітхнути: «Все вийшло…» Тур Україною хлопці, жартуючи, називають великою екстремальною ситуацією. Але вона, здається, їм таки до душі.