Коли я була студенткою, то на запитання “Де працювати після закінчення інституту?” існувало всього дві відповіді - “за направленням” (куди партія накаже - навіть до Чорнобильської зони) та “куди візьмуть” (це - якщо вдавалося одержати “вільний диплом”- жадану мрію будь-якого студента, котрий не бажав покращувати демографічну ситуацію у сумнозвісному Чорнобилі).
І ось минуло зовсім небагато часу, і усі ми опинилися у новій системі координат, де “направлення” не гарантоване, де роботодавець без душевного трепету ставиться до кольору дипломів кандидатів на вакансії, де є “ринок праці” і де, як і на кожному ринку, на ньому існує о-го-го яка конкуренція!!!
Бажаючим “поштовхатися ліктями” на ринку праці ще під час навчання у інституті банк «Металург» пропонує взяти участь у конкурсі на отримання іменної банківської стипендії з наступним працевлаштуванням.
Учасниками конкурсу стають усі студенти, які проходять практику у банку «Металург». За оцінкою керівників практики та результатами співбесіди з кандидатами Правління банку приймає рішення про призначення іменної стипендії.
У вересні 2005 іменними стипендіатами банку «Металург» стали студенти Запорізького національного університету Юлія Ільгова (економічний факультет), Валерія Юркіна (факультет менеджменту) та Святослав Ліпкевич (економічний факультет).
Вітаємо майбутніх колег!!!
Контактний телефон Управління з роботи з персоналом банку «Металург» - 227-04-23 (спеціаліст з підбору персоналу -
Юлія Анатоліївна)