На початку минулого тижня стараннями відділу гуманітарної освіти та виховання у ЗНУ було проведено День донора. В акції взяли участь 92 студенти і 3 працівники університету. Серед найактивніших факультетів варто відзначити математичний, факультет фізичного виховання, біологічний та факультет менеджменту. У якості компенсації донори одержали безкоштовний сніданок, обід та премію від університету у розмірі 30 гривень, а також інші привілеї.
У стінах ЗНУ відбулася конференція, присвячена презентації майбутнього Центру мистецтв «Земля Гілея», на яку прийшли начальник управління культури облдержадміністрації Михайло Пригаро, режисер і художній керівник театру «VIE» Віктор Попов, викладач акторської майстерності Дмитро Лазорко. Вони повідомили, що мають на меті підвищувати рівень духовності в Україні та світі, а також озвучили плани щодо набору студентів на спеціальність «актор драматичного театру і кіно».
Згідно програми «Зелений Олександрівськ» та до 75-річчя навчального закладу у ЗНУ було проведено суботник. Студенти на чолі із керівництвом посадили символічну кількість молодих саджанців - 75 дерев, які добрали у Зеленгоспі спеціалісти з відділу ботаніки та генетики біологічного факультету. Активну підтримку надала Жовтнева райдержадміністрація. Незважаючи на вітряну погоду, настрій у студентів був святковий, майже піднесений. деревом-первістком стала горобина, котру посадив ректор Сергій Тимченко.
9 листопада країна відзначила День української писемності та мови. А в ЗНУ заходи, присвячені національній мовній культурі, проходили протягом останніх тижнів. Це були і лекції, у яких йшлося про історію становлення і розвитку мови, і тематичні диспути, учасники яких освітлювали різні наукові концепції щодо літератури дохристиянської доби та історії заснування української писемності. А ще – безліч різноманітних конкурсів, які виявили кращих знавців нашої державної мови. Особливо привабливими для студентів виявилися змагання на кращий поетичний переклад, кращий словник театрознавчих термінів, на кращого знавця українського фольклору. Показовим для цьогорічних урочистостей стало те, що серед переможців не лише студенти-гуманітарії, а й вихованці далеких від філології факультетів. І все ж організатором заключного святкового вечора був саме філологічний. Багато сил та творчої наснаги вклали в організацію та постановку цього дійства викладачі Валентина Ніколаєнко, Ольга Стадніченко та Людмила Кучеренко, а найактивнішими учасниками були студентки Вікторія Ковпак, Ірина Савченко, Богдана Ніколаєва, Ірина Дяченко. А майбутні журналісти 10 листопада провели «круглий стіл» «Інформаційний простір Запоріжжя: мовний аспект».