Цієї осені Анатолій Сердюк відзначає 15-річчя своєї композиторської діяльності. Творчість його вже зараз можна вважати однією з яскравих сторінок у розвитку сучасної української, і запорізької зокрема, естради, він першим почав творити українською мовою, оспівувати рідний край. Його твори не загубилися серед інших, він має свій оригінальний і самобутній репертуар, присвячений Запоріжжю й створений на місцевому мистецькому та історичному матеріалі. Незважаючи ні на що, він знов і знов виходить на сцену, збирає повні зали на презентації нових альбомів та концертних програм, які вражають шанувальників української естрадної пісні професіоналізмом та яскравістю і розкривають все нові і нові грані таланту Анатолія Сердюка. І те, що він зробив для України, справді гідне вшанування.
За 15 років А.Сердюком створено не тільки кількісно багато пісень, а насправді чимало художньо вартісних мистецьких творів. А щоб переконатися, що це дійсно так, приходьте на ювілейні концерти, присвячені цій даті, які пройдуть 25 листопада в музично-драматичному театрі ім. В. Магара і 26-го - у кіноконцертному залі ім. О. Довженка, де співак порадує шанувальників української естрадної пісні своїми кращими творами. У програмі і відомі, і зовсім нові пісні. А.Сердюк, як завжди, прагне працювати з живим звуком, тому його виступи прозвучать у супроводі театрального естрадно-симфонічного оркестру під керуванням О.Сурженка та інструментального тріо у складі: скрипка – О.Алтухова, гітара – В.Гітін, рояль – В. Проценко. А також за участі ансамблю бального танцю “Грація” (керівники Олена і Андрій Книші), танцювального гурту “Гуляйполе” і хореографічного колективу “Перлина” (кер. Л. Кашковар).