№18(894)
18 грудня
2005 року


Обласна академічна газета 

ВІТАЄМО ДИПЛОМАНТІВ!

Про високий професійний та інтелектуальний рівень, про великий науковий потенціал молоді, що навчається в ЗНУ, свідчать відзнаки, які рік у рік одержують студентські наукові роботи на конкурсах різних рівнів. Ось і нещодавно ми отримали ще одне підтвердження цього. Були підведені результати конкурсу на кращу наукову роботу серед обдарованої молоді, який проводився Запорізькою обласною держадміністрацією. Серед переможців конкурсу, у якому брали участь представники всіх вищих навчальних закладів регіону, - четверо наших студентів. Дипломи переможців і грошову премію отримали Вікторія Василик – у галузі фармацевтики, Надія Пенькова (соціологія), Олександра Чемериченко (педагогіка), Ксенія Федорова – у галузі права.

Були відзначені також і наукові керівники, які координують та спрямовують наукову діяльність дипломантів. Почесні грамоти облдержадміністрації були вручені Надії Колєсніковій, Едуарду Гугніну, Ользі Пономаренко, Тетяні Коломоєць.

Бажаємо подальших творчих успіхів переможцям, а тим, хто лише мріє про наукову діяльність, радимо не баритися і братися до діла.

на головну




ЗМІСТ

НЕ ТРЕБА БОЯТИСЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

ВІТАЄМО ДИПЛОМАНТІВ!

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ХТО ПОЇДЕ СТАЖУВАТИСЯ ДО НІМЕЧЧИНИ?

УКРАЇНЦЯМ – УКРАЇНСЬКІ КНИЖКИ

СВІТЛО ДАЛЕКОЇ ЗІРКИ

ЛЮДИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ТАКОЖ МОЖУТЬ ДОСЯГТИ УСПІХУ

ЖІНКА МАЄ ПРАВО НА СОЦІАЛЬНУ РІВНІСТЬ

ДОМОВИМОСЯ, ЯК ВРЯТУВАТИ ПЛАНЕТУ

КВК – ЦЕ ЗАВЖДИ ВЕСЕЛО