Про високий професійний та інтелектуальний рівень, про великий науковий потенціал молоді, що навчається в ЗНУ, свідчать відзнаки, які рік у рік одержують студентські наукові роботи на конкурсах різних рівнів. Ось і нещодавно ми отримали ще одне підтвердження цього. Були підведені результати конкурсу на кращу наукову роботу серед обдарованої молоді, який проводився Запорізькою обласною держадміністрацією. Серед переможців конкурсу, у якому брали участь представники всіх вищих навчальних закладів регіону, - четверо наших студентів. Дипломи переможців і грошову премію отримали Вікторія Василик – у галузі фармацевтики, Надія Пенькова (соціологія), Олександра Чемериченко (педагогіка), Ксенія Федорова – у галузі права.
Були відзначені також і наукові керівники, які координують та спрямовують наукову діяльність дипломантів. Почесні грамоти облдержадміністрації були вручені Надії Колєсніковій, Едуарду Гугніну, Ользі Пономаренко, Тетяні Коломоєць.
Бажаємо подальших творчих успіхів переможцям, а тим, хто лише мріє про наукову діяльність, радимо не баритися і братися до діла.