Школярі поміж себе назвали новорічний прийом у ректора ЗНУ дещо інакше. У їхньому розумінні це була «дискотека в університеті», на якій ректор виголошував промову. І хоча почувалися школярі дещо ніяково, від передноворічного свята вони були просто у захваті, а коли у залі гасили світло, майбутні абітурієнти з усіх куточків залу поспішали на танцпол.
Промова ректора ЗНУ професора Сергія Тимченка була щирою і місткою: «Ми раді молодим людям і раді сприяти їхньому правильному вибору. Адже вступивши до нашого університету, ви будете навчатись у другому за віком (після ЗНТУ) вищому навчальному закладі нашого регіону. У нашому університеті – понад 40 спеціальностей і спеціалізацій, і ми гарантуємо високу якість підготовки спеціалістів». Сергій Михайлович впевнений у високому статусі університету в очах майбутніх абітурієнтів. Вирішуючи, куди йти вчитися, вони будуть орієнтуватися не на привабливу рекламу, а на вагомий авторитет ЗНУ, який формувався протягом десятиліть. Наостанок ректор побажав майбутнім абітурієнтам здійснення усіх їхніх мрій, а потім представив старшокурсникам деканів факультетів ЗНУ. Виступ ректора увінчав бальний танець.
Наступною вийшла на сцену декан факультету довузівської підготовки Ірина Бакаленко. Вона акцентувала увагу майбутніх абітурієнтів на тому, що Новорічний прийом у ректора – це особливе свято, що двері ЗНУ для майбутніх абітурієнтів завжди відчинені. Викладачі університету будуть раді побачити їх у якості слухачів підготовчих курсів, а першого вересня - на урочистій лінійці вже першокурсниками.
Потому ведучий на ім’я Костя, студент другого курсу театрального відділення, професійно виконав пісню Віталія Козловського «Холодная ночь», потім заспівала Юлія Полховська із факультету журналістики, заспівала сильно і чисто. Факультет іноземної філології явив на суд глядачів танець «Elephant», юристи показали перлини авторської пісні, математики виконали танок «Бугі-вугі»; біологічний факультет гідно виконав завдання вітчизняної генетики і явив результат своїх дослідів – генетично модифікованого шоколадного зайця; також біологи подали власне бачення тріо «ВІА Гра»; філологам, мабуть, не сподобався такий підхід, і вони представили власну групу «ВІА Гра»; від економічного факультету виступив танцювальний колектив «Експресія», а мила студентка на ім’я Аня заспівала пісні французькою.
Виступи факультетів переривалися «дискотечними відступами», конкурсами та жартами. А наступного ранку абітурієнти ще довго обговорювали перший у своєму житті справжній, дорослий бал...
Будемо сподіватися, що прислів’я про те, як, з ким та де зустрінеш Новий рік, так його і проведеш, здійсниться і у наступному році всі гості ректорського новорічного прийому стануть нашими студентами.