Новий рік наближається – і на міських площах спалахують мерехтливими вогниками новорічні ялинки. Найбільша лісова красуня прикрасила центральну площу Запоріжжя – і міський голова Євген Карташов запросив всіх жителів міста зібратися на Фестивальній о 23 годині 31 грудня, щоб разом привітати Новий, 2006 рік.
А потім Євген Григорович завітав і до нашого університету, щоб привітати колектив ЗНУ з новорічним святом. О 16 годині 26 грудня біля спортивного комплексу, де була встановлена Новорічна ялинка ЗНУ, зібралися керівництво університету, студенти та співробітники. Разом з ними шановних гостей – мера міста Євгена Карташова, начальника міського управління освіти та науки Дмитра Секеринського та голову Жовтневої райадміністрації Петра Зубкова – зустрічали Дід Мороз та Снігуронька. Євген Карташов не лише поздоровив ЗНУ з Новим роком та побажав студентам успіхів у навчанні, а й у такій святкової обстановці вручив кращим з них сертифікати на отримання іменних стипендій запорізького міського голови. Тепер до тих наших студентів, які вже отримують у цьому році іменні стипендії, призначені міською владою, приєдналися Катерина Смордова, Олександр Загуменний, Карина Михайленко, Артем Демченко, Олена Журавльова та Олена Москаленко.
І цілком природним було те, що право запалити святкові вогні на головній ялинці ЗНУ одержав саме міський голова. Отримавши посох з рук Діда Мороза, Євген Григорович і відкрив святкування Нового року в Запорізькому національному університеті. А далі всі присутні стали глядачами вишуканої концертної програми, у якій взяв участь лауреат Всеукраїнських конкурсів козацької пісні ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, а також прозвучали українські колядки та щедрівки у виконанні студентів ІІІ курсу факультету СПП (спеціальність «театральне мистецтво»). А студентська рада організувала проведення біля Новорічної ялинки різноманітних веселих ігор, конкурсів, кумедних забав.
Отже, новорічні свята у ЗНУ розпочалися. Хай вони продовжаться чарівною новорічною ніччю, яка принесе кожному з нас надію на щасливе майбутнє.