№19(895)
29 грудня
2005 року


Обласна академічна газета 

НАШІ БІОЛОГИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БІОЛОГІЧНОМУ СИМПОЗІУМІ

21-23 грудня 2005 року Міністерство освіти і науки, Національна академія наук та Національний еколого-натуралістичний центр України проводили Всеукраїнський біологічний симпозіум «Сучасний стан біологічної науки: досягнення, проблеми і перспективи розвитку».

Метою проведення симпозіуму було виявлення та підтримка обдарованої молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовка майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку.

Запорізьку область на цьому симпозіумі представляли аспірант Дмитро Федорченко ( науковий керівник професор Валентина Бовт) та студентка І курсу біологічного факультету ЗНУ Марина Псьол (науковий керівник доцент Наталія Воронова). Вони показали високий рівень власних наукових досліджень, за що були нагородженні почесними грамотами інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена.

У рамках симпозіуму було проведено “круглий стіл” на тему “Сучасні тенденції та перспективи розвитку системи біологічної освіти України” за участю представників та Академії педагогічних наук.

Людмила Омельянчик,
декан біологічного факультету

на головну




ЗМІСТ

ВЕСЕЛИХ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ!

НОВОРІЧНИЙ ПРИЙОМ У РЕКТОРА

ВОГНІ НА НОВОРІЧНІЙ ЯЛИНЦІ ЗНУ ЗАПАЛИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СТАНЕ ЕФЕКТИВНІШИМ

НАШІ БІОЛОГИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БІОЛОГІЧНОМУ СИМПОЗІУМІ

РОК-ВУЛИК

МИ ПИШАЄМОСЯ ТОБОЮ, РУСУДАН!

ЗА КРЕДИТНИМИ КАРТКАМИ - МАЙБУТНЄ

ВОНИ ЗНАЮТЬ, ЯК НАЛЕЖИТЬ ПРОВЕСТИ ВИБОРИ

ЧОГО ОЧІКУЮТЬ СТУДЕНТИ ВІД НОВОГО РОКУ?

НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК - ДРУГ!

ЯК ЯЛИНОЧКУ ПОСТАВИШ,
ТАК ТИ РІК І ПРОЖИВЕШ!


СВЯТКОВИЙ СЕРПАНТИН