Оля Петренко:
- Не пригадую нічого, окрім того, що стала студенткою ЗНУ. Якби не було математичного аналізу, усе було б прекрасно.
Оля Северинова:
- Минулий рік видався важким. У Новому році хочу, щоб мене перевели на держзамовлення, а ще хочу добре скласти літню сесію (дай Боже зимову не «завалити»!)
Віталій Черновалюк:
- Стосовно минулого року – приємно, що відбулася зміна керівництва. На мою думку, зміна керівництва завжди сприяє покращенню будь-якої діяльності. У 2006 році хотілося б, щоб ввели модульну систему і можна було складати усі іспити відразу. Нехай здійсняться усі бажання!
Олексій Зорянов:
- 2005 рік видався важкуватим. Але, разом з тим, у кімнаті гуртожитку приладнали кондиціонер, я одержав дозвіл вільно відвідувати пари. Від наступного Нового року чекаю ще більш приємних сюрпризів!
Сергій Палько:
- Як пройшов минулий рік – не пригадую нічого визначного. Мабуть, просто нормально. Від майбутнього року сподіваюся успішного складання сесій.