№19(895)
29 грудня
2005 року


Обласна академічна газета 

ЧОГО ОЧІКУЮТЬ СТУДЕНТИ ВІД НОВОГО РОКУ?

Зовсім випадково нам вдалося потрапити на новорічні святкування другокурсників математичного факультету. І там, у перервах між запальними танцями та жартами, ми розпитали кількох студентів про те, що їм приніс минулий рік і чого вони чекають від прийдешнього.

Оля Петренко:

- Не пригадую нічого, окрім того, що стала студенткою ЗНУ. Якби не було математичного аналізу, усе було б прекрасно.

Оля Северинова:

- Минулий рік видався важким. У Новому році хочу, щоб мене перевели на держзамовлення, а ще хочу добре скласти літню сесію (дай Боже зимову не «завалити»!)

Віталій Черновалюк:

- Стосовно минулого року – приємно, що відбулася зміна керівництва. На мою думку, зміна керівництва завжди сприяє покращенню будь-якої діяльності. У 2006 році хотілося б, щоб ввели модульну систему і можна було складати усі іспити відразу. Нехай здійсняться усі бажання!

Олексій Зорянов:

- 2005 рік видався важкуватим. Але, разом з тим, у кімнаті гуртожитку приладнали кондиціонер, я одержав дозвіл вільно відвідувати пари. Від наступного Нового року чекаю ще більш приємних сюрпризів!

Сергій Палько:

- Як пройшов минулий рік – не пригадую нічого визначного. Мабуть, просто нормально. Від майбутнього року сподіваюся успішного складання сесій.

на головну




ЗМІСТ

ВЕСЕЛИХ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ!

НОВОРІЧНИЙ ПРИЙОМ У РЕКТОРА

ВОГНІ НА НОВОРІЧНІЙ ЯЛИНЦІ ЗНУ ЗАПАЛИВ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ СТАНЕ ЕФЕКТИВНІШИМ

НАШІ БІОЛОГИ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БІОЛОГІЧНОМУ СИМПОЗІУМІ

РОК-ВУЛИК

МИ ПИШАЄМОСЯ ТОБОЮ, РУСУДАН!

ЗА КРЕДИТНИМИ КАРТКАМИ - МАЙБУТНЄ

ВОНИ ЗНАЮТЬ, ЯК НАЛЕЖИТЬ ПРОВЕСТИ ВИБОРИ

ЧОГО ОЧІКУЮТЬ СТУДЕНТИ ВІД НОВОГО РОКУ?

НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК - ДРУГ!

ЯК ЯЛИНОЧКУ ПОСТАВИШ,
ТАК ТИ РІК І ПРОЖИВЕШ!


СВЯТКОВИЙ СЕРПАНТИН