Новий рік - чудове свято, але гроші на подарунки всім рідним, друзям і знайомим є не завжди.
І от вас запрошують на Новий рік, а подарунка ви не маєте. Тоді купіть на двох з колегою пляшку шампанського і знайдіть великий мішок (бажано червоний, як у Діда Мороза). Ледь проходите у двері з важким мішком за плечима. Друзі тішаться тим, що ви принесли стільки подарунків. Починають розв’язувати мішок і раптом бачать вашого колегу з пляшкою шампанського в руках, який, невинно усміхаючись, каже: «З Новим роком!» Хто назве такий подарунок поганим?