***
Зустрічаються двоє друзів.
Один другого питає:
- Як зустрів Новий рік? Весело було?
- Не знаю, плівку ще не проявляли.
***
Дзвінок.
- Здрастуйте, можна замовити Діда Мороза?
- Так.
- А скільки це коштуватиме?
- 100 доларів.
- Спасибі! А коли його можна буде побачити?
- Ніколи, ви ж його тільки-но замовили!
***
Йде Дід Мороз. Назустріч - дівчинка.
Підходить і говорить:
-Здрастуй, дідусю!
- Здрастуй, онуко, з наступаючим тебе, тільки подаруночка у мене для тебе немає.
- Нічого, дідусю.
Я і грошима взяти не відмовлюся.
***
- А давайте покличемо тих, без кого не обходиться жоден Новий рік?
-Давайте!
- Міліція! Міліція!
***
- Тобі скільки років?
- Не знаю.
- А скільки разів ти дивився фільм
“Іронія долі, або з легкою парою”?
- Ну, разів 20.
- Значить, тобі 20 років.