Перша зустріч випускників ЗНУ пройшла на економічному факультеті. Привітав її гостей проректор з навчально-педагогічної роботи Володимир Волков. Перший декан економфаку Іван Колобердянко побажав всім вихованцям успіхів. А нинішній декан факультету Емілія Пружківська зазначила, що приурочена зустріч 75-річчю ЗНУ. Випускники щиро вітали колишніх деканів економфаку - доцента, кандидата економічних наук Володимира Бугая та доцента, кандидата економічних наук Анатолія Кущика. Натомість самі студенти дякували викладачам. Випускник 1996 року Ігор Савкін, нині - директор фірми обліку та аудиту в Києві. А от досягнення Людмили Петрик - кандидата економічних наук – результат виховання її улюбленого викладача Лідії Короткої.