
Почекай, не відкладай газету. Це все не фантастичні пригоди ботаніків, а прозорі натяки на те, що заробляти гроші можна не лише працюючи вантажником чи продавцем косметичної продукції, яка вже давно набридла всім оточуючим. Ти можеш просто класно вчитися, втілювати свої найкреативніші ідеї в життя, і при цьому працювати над своїм університетським іміджем. Золоте правило всіх премійованих щасливчиків - їх майже всі в рідній альма-матер знають: кого по гучному прізвищу (проходив по кількох наказах, має чималі заслуги…), а кого й в обличчя - там виступив, тут нагородили. Значить працюють, а не відлежують молодецькі боки!
Наразі в нашого ЗНУ - свято. А це значить, можна не просто відпочити, побувати на концертах, але й, перепрошую, підзаробити. Бо університет планує нагородити преміями найталановитіших і найактивніших студентів, - тих, якими наш вищий навчальний заклад може пишатися. Про те, як відбуватиметься сама процедура обрання та яким сюрпризом порадує ЗНУ своїх маленьких талісманчиків, - ми запитали в представників найвищого органу - університетської адміністрації.
Скажімо, перший проректор ЗНУ Федір Турченко зазначив: "Ми плануємо нагородити найкращих студентів: відмінників навчання і активістів грамотами ректора і грошовими преміями за поданням студентських рад факультетів і деканатів”. А от проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков додав: "На засіданнях студради обговорюють кандидатури претендентів за участю старост, профспілкового активу, кураторів груп, заступників деканів із виховної роботи, а потім узгоджують кандидатури з деканами і дають пропозиції у відділ виховної роботи. Після чого помічник ректора готує доповідь для ректорату".
Новинами про найближчі преміювальні заходи з нами поділився і начальник відділу гуманітарної освіти та виховання Олексій Фурса: "У ЗНУ скоро буде проведено конкурс "Студент року", де визначать переможців у чотирьох номінаціях - "Студент року", "Молодий вчений", "Суспільний діяч" та "Староста". За результатами цього змагання факультети визначаться з переможцями і подадуть на розгляд обрані кандидатури".
Так що, уперед! Працювати є над чим. Тільки і встигай, що премії отримувати. Головне, щоб цей процес не перетворився в егоїстичне переконання: "Тільки я - найкращий, і тільки я заслуговую!" Нехай про рівень твоїх досягнень говорять оточуючі. Так об'єктивніше буде…