На філологічному факультеті ЗНУ відбулися урочисті збори, присвячені 75-річчю ВНЗ. Від імені ректорату філологів привітав проректор з наукової роботи Віктор ГРИЩАК. Викладачам та працівникам факультету у зв’язку з ювілеєм вручили почесні грамоти. Кращих студентів нагородили за відмінні успіхи у навчанні та плідну наукову роботу. Із привітанням до присутніх звернулася і декан філфаку Тамара ХОМ’ЯК. Під час урочистостей підбили підсумки фотоконкурсу «Всі ми родом із дитинства». Після офіційної частини відбувся концерт за участю Анатолія РЕКУБРАЦЬКОГО та Любові ГЕНЬБИ.