
* У ЗНУ пройшов мітинг, присвячений 98-й річниці з дня народження видатного українського письменника Олеся Гончара. Традиційно викладачі та студенти філологічного факультету вшанували пам'ять письменника біля меморіальної дошки Співця запорізького краю: лунали вірші, присвячені Гончареві, у виконанні майбутніх викладачів української мови та літератури. У своєму вступному слові декан факультету Тамара ХОМ'ЯК, зокрема, наголосила, що на творах Олеся Гончара виросло вже не одне студентське покоління, та й зараз молодь нерідко звертається до його книжок - скарбниці мудрості та великого життєвого досвіду.
* У ЗНУ відбувся круглий стіл на тему "Самореалізація й проблеми інтелектуального розвитку". У ньому взяли участь студенти та викладачі як нашого університету, так й інших запорізьких ВНЗ. Особливу цікавість присутніх викликала доповідь четвертокурсника історичного факультету Кіма ГУЛЕНКА на тему "Суспільна програма "Інтелектуальний розвиток".
* Своє 5-річчя відсвяткував факультет соціології та управління ЗНУ. Почесними гостями заходів, присвячених цій події, стали фундатори факультету-іменинника, які були у витоків його заснування. Серед них - Володимир БЕХ, Роман ДОДОНОВ та інші. Привітав присутніх ректор ЗНУ, професор Сергій ТИМ-ЧЕНКО та декан факультету Максим ЛЕПСЬКИЙ. Концертну програму свята приготували викладачі та студенти факультету. Зустрітися знову з рідною alma mater мали змогу і її випускники.
* У рамках святкування Дня довкілля біологічний факультет ЗНУ організував екологічну акцію на острові Хортиця. Саджанці та інструмент для роботи надало Хортицьке лісництво, що на Великому Лузі. Загалом викладачами та студентами факультету було висаджено близько 8 тисяч молодих ялинок.
* На честь Всесвітнього Дня здоров'я у ЗНУ пройшла низка заходів. Студентські ради двох факультетів ЗНУ - історичного та журналістики - провели традиційну акцію, метою якої була пропаганда здорового способу життя. Усім бажаючим пропонували відмовитися від цигарок, які представники студрад збирали у чорний капелюх, натомість пропонуючи студентам підживити свій організм томатним соком. Бажаним гостем акції став гурт "IDEA FIX". Студрада та керівництво юридичного факультету, на честь цього дня, провели круглий стіл на тему "СНІД - хвороба ХХІ століття".
* У Дніпропетровську відбувся Відкритий Чемпіонат області з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь 135 спортсменів. Єдиними гостями із сусідніх областей стали вихованці спортивного клубу ЗНУ. Першими у своїх вікових категоріях були визнані Михайло ПАВЛОВСЬКИЙ та Сергій ДУПЛЕНКО. Другу сходинку п'єдесталу посів Руслан ХОЛОДИН, а третю - Дмитро ДАНИЛОВ. Спеціальну нагороду "За волю до перемоги" отримав Артем ГОРБЕНКО.
* На юридичному факультеті ЗНУ провели диспут на тему "Морально-етичні норми поведінки молоді". Його організували заступник декана з питань гуманітарної освіти та виховання Віктор САБАДАШ, голова студради факультету Маргарита ПОГОСЯН та куратори курсів і груп. У заході взяли участь близько 40 майбутніх юристів.