Нововведення, зокрема, стосувалися режиму роботи навчально-допоміжного, обслуговуючого й адміністративно-управлінського персоналу нашого університету. Відтепер його обідня перерва триватиме не годину, як це було раніше, а 45 хвилин, що дозволить скоротити робочий тиждень на 1 годину 15 хвилин. Саме настільки буде зменшено робочий день у п'ятницю, коли працівники залишатимуть робочі місця не о 17 годині, а більш, ніж на годину раніше. Дещо змінилася система отримання винагород тими, хто захистив кандидатську та докторську дисертації: для науковців, що захистилися під час свого навчання в аспірантурі, ці виплати буде збільшено. Обговорювали на засіданні й покращення соціального захисту працівників: увесь персонал ЗНУ відтепер проходитиме медичне обстеження на базі міської лікарні №1, лікарняні листки видаватимуть також там. Виділення тому чи іншому працівнику путівок, а також надання знижок на них, залежатиме від кількості років, які він пропрацював у ЗНУ. Серед змін до Статуту ЗНУ: введення нових структурних підрозділів і перейменування кафедр. Також зафіксовано доповнення, що стосуються навчання на підготовчому відділенні іноземних громадян.