Активну участь у ньому взяла заступник декана юрфаку, професор Тетяна КОЛОМОЄЦЬ. Основні питання, які обговорювалися учасниками зібрання, стосувалися чинного законодавства щодо зазначеної теми, вивчення зарубіжного досвіду, проектів нормативно-правових актів. На завершення роботи круглого столу була прийнята резолюція щодо розробки пропозицій з удосконалення законодавства про держслужбу України.