Активну участь у роботі освітньої конференції членів Європейського форуму взяли студенти нашого університету. Серед них - другокурсниця факультету менеджменту Вікторія КОМІСАРОВА, третьокурсниці економічного факультету Катерина ГУБЕНКО й Уляна ЗАПАДНЮК та інші. До речі, віце-президент Запорізького представництва Європейського форуму студентів Наталя П'ЯТИРИК - теж студентка ЗНУ, вона навчається на третьому курсі економічного факультету. Наталя зазначила, що "завдяки проведеній конференції, перед студентами відкрилася нова можливість для розвитку міжнародних молодіжних відносин у різних частинах Європи". Крім того, у найближчих планах Запорізького представництва Європейського форуму - втілення у життя різноманітних освітніх, наукових, культурних та інших проектів за участі ЗНУ.
Співпраця між нашим ВНЗ та студентської асоціацією триває вже більше року. Саме тому місцем проведення чергового з'їзду Форуму було обрано ЗНУ. Протягом трьох днів студенти брали участь у тренінгах, присвячених роботі у мережі Форуму та проблемам менеджменту різноманітних проектів, слухали лекції тощо. Родзинкою заходу стало проведення відкритої дискусії про систему вступу до організації та роботу її членів. Головною метою регіональної зустрічі було вирішення питань стратегії розвитку мережі, обговорення нових та вже існуючих проектів і можливості активної участі в них членів мережі на локальному та загальноєвропейському рівнях. Не обійшлося на з'їзді й без почесних гостей: із Брюсселя до нашого університету завітав член комітету директорів Європейського представництва Форуму студентів Алістер де ГЕТАНО. Крім того, на конференції були присутні студенти із Києва, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Мінська та Москви.