У ЗНУ відбулося нагородження учасників конкурсу фоторобіт "Університет очима студентів", в якому взяли активну участь представники майже всіх факультетів. Він проводився в кількох номінаціях, у кожній з яких журі вибрало по три найкращі роботи. У номінації "За що я люблю університет" переможцями стали Євгенія Мережинська, Ельчин Алієв, Ірина Бистрота, які, відповідно, посіли перше, друге й третє місця; найкращі портрети створили Марія Козловська, Андрій Горбенко, Олександра Проскурина; життя студентів "Від сесії до сесії" вдало відобразили Анатолій Ткаченко, Яна Коваль та Олександра Знаменська. Найоригінальнішим фотохудожником було названо Євгена Щербаня за роботу "Жодного дня без ректора". Поза конкурсом нагороджена заступник декана з питань гуманітарної освіти та виховання фізичного факультету Ольга Ананьїна. Переможці отримали грошові премії. Зокрема, тим, хто посів перші місця, університет виділив по 300 гривень. Голова журі, член спілки фотохудожників України Володимир МІСНІКОВ, вітаючи переможців, сказав: "Кожен справжній фотограф фотографує не камерою, а власним серцем", - і закликав відкрити іншим свій світ. А ректор ЗНУ Сергій ТИМЧЕНКО зазначив, що тепер цей конкурс стане традиційним.