Студентський клуб культури ЗНУ перед відкриттям виставки організував святковий концерт творчих студентських колективів університету. Глядачі активно аплодували його учасникам: солістці з факультету фізичного виховання Ользі САВЧЕНКО, виконавицям східних танців із танцгурту факультету менеджменту та багатьом іншим талановитим студентам. Офіційно відкрити виставку "Абі-турієнт-2006" було доручено почесним гостям заходу Президенту ЗТПП Володимиру ШАМІЛОВУ, міському голові Євгену КАРТАШОВУ, заступникові голови облдержадміністрації Запоріжжя Олександру ФРОЛОВУ, голові Ради ректорів області, ректорові ЗНТУ Сергію БЄЛІКОВУ та ректору Запорізького інституту імені гетьмана П.Сагайдачного МАУП В'ячеславу ТОЛОКУ. Після того, як Сергій Бєліков та Олександр Фролов урочисто перерізали стрічку, кожен із присутніх мав змогу ознайомитися з експонатами виставки - презентаційними заходами кожного учасника.
Про ЗНУ кожен бажаючий міг дізнатися біля університетського стенду: буклети, інформаційні видання, брошури та книги,
а найголовніше - демонстрація на телепроекторі рекламного ролику про університет - це лише кілька джерел інформації, запропонованих увазі абітурієнтів. Крім того, біля стенду завжди були присутні декани та викладачі різних факультетів, які особисто могли розповісти про умови вступу та навчання у ВНЗ. Головними організаторами виставки від ЗНУ виступили представники факультету довузівської підготовки, зокрема, його декан - Ірина БАКАЛЕНКО
У рамках проведення заходу відбулася ще одна подія - урочисте нагородження переможців конкурсу "Україна на шляху у світову економічну систему", серед організаторів якого був і ЗНУ. Нагороду від нього випускниці школи-гімназії №107 Іві ПАВЛЕНКО,вручив проректор ЗНУ з наукової роботи Віктор ГРИЩАК.