
Своїми роздумами щодо особливостей хортицького відпочинку з нами поділився директор біостанції-профілакторію Петро ЗАХАРОВ. Зокрема, він зазначив, що "...вже саме місце розташування біостанції-профілакторію сприяє відпочинку: хортицькі краєвиди, свіже повітря... Студенти біологічного факультету виконують на території біостанції лабораторні роботи, а студенти факультету фізичного виховання проходять там практику. Вони перебувають на території профілакторію протягом місяця, радо поєднуючи оздоровлення з навчальною практикою... Активна ж робота на біостанції триває останні два-три роки".
Точку зору Петра Миколайовича поділяє і голова профкому ЗНУ Юрій СИСОЄВ. Він додає: "Біостанцію-профілакторій було введено в експлуатацію з метою оздоровлення трудового колективу нашого навчального закладу. Заїзд, що оселиться на Хортиці з 16 червня, сплачуватиме добові з розрахунку: майже 10 гривень за особу (без харчування), якщо відпочивають викладачі, співробітники університету, студенти, аспіранти, докторанти та члени їхніх сімей (чоловік, дружина, діти до 18 років). А 20 гривень (без харчування) - це оплата для сторонніх осіб. Офіційне ж відкриття нового сезону на біостанції-профілакторії відбулося 20 квітня ".
Уже з восьмого червня сюди на відпочинок запрошуються студенти та аспіранти. Тривалість путівки для них становитиме 24 дні, а вартість - усього 52 гривні. До переліку запропонованих послуг входитиме триразове харчування та лікування. З 16 червня по 9 липня до профілакторію запрошуються студенти біологічного факультету та факультету фізичного виховання. А з 11 липня по 3 серпня тут відпочиватимуть усі, хто забажає! Приїздити сюди можна буде цілими родинами або ж із друзями та знайомими. Гостюючи на Хортиці, варто пам’ятати, що це не тільки надзвичайно гарна місцина, але й Національний заповідник.