Організував змагання студентський профком. В якості фестивальних суддів виступили студент четвертого курсу факультету іноземної філології Євген ТРЕТЬЯЧЕНКО та випускник факультету фізичного виховання Андрій АВДУСЬ. У змаганні брали участь вісім команд. Перше місце посіла команда "AND 1" з факультету фізичного виховання. Друге та третє - збірні команди: "Girls" та “DJ "Победа" відповідно. Під час змагань декому з гравців були присвоєні почесні звання: "Кращий Бомбардир" (Кирило АЛІЄВ) та "Кращий Гравець" (Марія ДЕНИСЕНКО). Переможцям вручили грошові премії від профкому ЗНУ.