№6 (901)
12 травня
2006 року


Обласна академічна газета 

ЗІГРАЙМО У СТРІТБОЛ

Вперше у стінах ЗНУ пройшов фестиваль зі стрітболу.

Організував змагання студентський профком. В якості фестивальних суддів виступили студент четвертого курсу факультету іноземної філології Євген ТРЕТЬЯЧЕНКО та випускник факультету фізичного виховання Андрій АВДУСЬ. У змаганні брали участь вісім команд. Перше місце посіла команда "AND 1" з факультету фізичного виховання. Друге та третє - збірні команди: "Girls" та “DJ "Победа" відповідно. Під час змагань декому з гравців були присвоєні почесні звання: "Кращий Бомбардир" (Кирило АЛІЄВ) та "Кращий Гравець" (Марія ДЕНИСЕНКО). Переможцям вручили грошові премії від профкому ЗНУ.

Олесь БАРЛІГ

на головну




ЗМІСТ

НОВИНИ

НА ХОРТИЦЮ – І ТІЛЬКИ

ГОВОРИЛИ - ПРО ДІАЛЕКТИ

МИСТЕЦТВО РЕРІХІВ

ЗІГРАЙМО У СТРІТБОЛ

З ДУМКОЮ ПРО БЕЗПЕКУ ЖИТТЯ

СТУДВЕСНА-2006 – ТО ВИЩИЙ КЛАС

ЯК УСПІШНО СКЛАСТИ СЕСІЮ

ЛЕГЕНДА ПРО ЙЕЛЬ

І В АЕРОБІЦІ – НАЙКРАЩІ

МАЧО ЕКОНОМФАКУ

НА ТАНОК – З КЕНТАВРАМИ

ВГАДАЙ ХТО!

ГОРОСКОП