№6 (901)
12 травня
2006 року


Обласна академічна газета 

ЯК УСПІШНО СКЛАСТИ СЕСІЮ

Весна, як-то кажуть, набрала обертів! Пташечки повернулися з теплих країв, травичка зеленою ковдрою вкрила землю, а студенти тісним натовпом висипали на вулицю, щоб вдихнути свіженького повітря. Молоді голови вже йдуть обертом від перенасичення організму гормонами, а викладачі марно намагаються хоч якось привернути студентську увагу на парах. Та вже наближається той час, коли спудеї, забувши про приватне життя, кинуться гризти граніт науки. Деякі згадають про існування бібліотеки. Деякі збанкрутують на купівлі шоколадок для відмінниць, в обмін на дозвіл почитати їхні конспекти. І це явище - зовсім не якась там чудернацька епідемія… І навіть не Болонський процес! Це те, чим лякають першокурсників з моменту їхнього зарахування до університету… Стара добра тітонька СЕСІЯ! І для того, щоб її прихід не став для вас неприємною несподіванкою, ми вирішили поцікавитися у наших студентів кількома рецептами успішного подолання "сесійної гонки".

Стас Воронов, студент 1 курсу факультету СПП:- Для того, щоб успішно скласти всі іспити, найголовніше - не тривожитися за результат. Адже, якщо в тебе занадто висока мотивація, результат не завжди може бути таким, як ти задумав. Краще за все - розслабитися та сконцентрувати увагу на тому предметі, який потрібно опанувати. А ще, якщо ти хочеш мати гарні оцінки, треба хоч іноді з'являтися на заняттях, щоб тебе запам'ятали...

Марія Овраменко, студентка 2 курсу факультету журналістики:- Я вважаю, що до кожного іспиту треба готуватися за три дні, і ні на день раніше! Але тоді вам краще запастися трилітровими банками кави, великої кількістю підручників та ксерокопіями конспектів одногрупників-зубрилок! Ні в якому разі, ні за які гроші не погоджуйтеся мити голову в день перед іспитом. А рівно о 12-ій ночі бажано вийти на балкон чи висунутися з вікна з відкритою заліковкою та щосили заволати на всю вулицю: "Шаро, прийди!". Якщо дотримаєшся всіх вищезазначених умов - сесія гарантовано складеться "як по маслу"!

Андрій Горбенко, студент 2 курсу факультету соціології та управління:- Особисто у мене є декілька правил успішного складання сесії. По-перше, необхідно вчитися під час семестру, відвідувати лекції, готуватися до семінарів. По-друге, потрібно активно займатися суспільно-громадською діяльністю. А ще дуже допомагають заняття

наукою: різноманітні конференції, круглі столи. І хоча я намагаюся виконувати всі вищезазначені "секрети успіху", все одно перед кожною сесією у мене тремтять коліна. Голову не полишають дивні думки, ніби я нічого не складу і мене обов'язково відрахують… А більш за все мене лякає іспит з англійської мови!

Марго Бєляєва, студентка 2 курсу факультету іноземної філології:- Я вважаю, що для успішних результатів на сесії, потрібно працювати під час семестру. Тоді ти маєш можливість отримати "автомат". Та навіть якщо і не одержиш його, все одно вивчена тобою інформація залишиться в голові. Безпосередньо перед іспитом я намагаюся виспатися. Тому що, коли після безсонної ночі ти приходиш на екзамен млявим і втомленим, - толку з тебе буде мало. Навіть якщо вчив - багато не зможеш пригадати. Краще бути зібраним і бадьорим. А ще я намагаюся дотримуватися студентських традицій та прикмет: під час сесії ходжу в одному й тому ж одязі.

Олександр Ольшанський, студент 4 курсу фізичного факультету: - Для того, щоб без зайвих труднощів подолати "сесійну смугу перешкод", насамперед треба знати хоча б назву предмету який складаєш, та ім'я викладача (це інколи допомагає). Ще непогано було б напередодні погортати зошит з лекціями (якщо такий у тебе є) або хоча б одним оком зазирнути до книги. Якщо ні першого, ні другого під рукою не знайшлося - саме для тебе добрі люди вигадали Інтернет (тим більше, що в нашому юніверс для студентів він безкоштовний). Якщо все вищесказане не допомогло, і викладач чомусь не дуже радіє твоїм відповідям, тоді, друже, тобі пряма дорога до армії… Для тих, хто із незрозумілих причин до армії не хоче, існує ще один спосіб - біжи розбивати свою скарбничку у формі поросятка (це так… на нові книжки!).

Юлія ЧЕРНЕТА

на головну




ЗМІСТ

НОВИНИ

НА ХОРТИЦЮ – І ТІЛЬКИ

ГОВОРИЛИ - ПРО ДІАЛЕКТИ

МИСТЕЦТВО РЕРІХІВ

ЗІГРАЙМО У СТРІТБОЛ

З ДУМКОЮ ПРО БЕЗПЕКУ ЖИТТЯ

СТУДВЕСНА-2006 – ТО ВИЩИЙ КЛАС

ЯК УСПІШНО СКЛАСТИ СЕСІЮ

ЛЕГЕНДА ПРО ЙЕЛЬ

І В АЕРОБІЦІ – НАЙКРАЩІ

МАЧО ЕКОНОМФАКУ

НА ТАНОК – З КЕНТАВРАМИ

ВГАДАЙ ХТО!

ГОРОСКОП