
Стас Воронов, студент 1 курсу факультету СПП:- Для того, щоб успішно скласти всі іспити, найголовніше - не тривожитися за результат. Адже, якщо в тебе занадто висока мотивація, результат не завжди може бути таким, як ти задумав. Краще за все - розслабитися та сконцентрувати увагу на тому предметі, який потрібно опанувати. А ще, якщо ти хочеш мати гарні оцінки, треба хоч іноді з'являтися на заняттях, щоб тебе запам'ятали...
Марія Овраменко, студентка 2 курсу факультету журналістики:- Я вважаю, що до кожного іспиту треба готуватися за три дні, і ні на день раніше! Але тоді вам краще запастися трилітровими банками кави, великої кількістю підручників та ксерокопіями конспектів одногрупників-зубрилок! Ні в якому разі, ні за які гроші не погоджуйтеся мити голову в день перед іспитом. А рівно о 12-ій ночі бажано вийти на балкон чи висунутися з вікна з відкритою заліковкою та щосили заволати на всю вулицю: "Шаро, прийди!". Якщо дотримаєшся всіх вищезазначених умов - сесія гарантовано складеться "як по маслу"!
Андрій Горбенко, студент 2 курсу факультету соціології та управління:- Особисто у мене є декілька правил успішного складання сесії. По-перше, необхідно вчитися під час семестру, відвідувати лекції, готуватися до семінарів. По-друге, потрібно активно займатися суспільно-громадською діяльністю. А ще дуже допомагають заняття
наукою: різноманітні конференції, круглі столи. І хоча я намагаюся виконувати всі вищезазначені "секрети успіху", все одно перед кожною сесією у мене тремтять коліна. Голову не полишають дивні думки, ніби я нічого не складу і мене обов'язково відрахують… А більш за все мене лякає іспит з англійської мови!
Марго Бєляєва, студентка 2 курсу факультету іноземної філології:- Я вважаю, що для успішних результатів на сесії, потрібно працювати під час семестру. Тоді ти маєш можливість отримати "автомат". Та навіть якщо і не одержиш його, все одно вивчена тобою інформація залишиться в голові. Безпосередньо перед іспитом я намагаюся виспатися. Тому що, коли після безсонної ночі ти приходиш на екзамен млявим і втомленим, - толку з тебе буде мало. Навіть якщо вчив - багато не зможеш пригадати. Краще бути зібраним і бадьорим. А ще я намагаюся дотримуватися студентських традицій та прикмет: під час сесії ходжу в одному й тому ж одязі.
Олександр Ольшанський, студент 4 курсу фізичного факультету: - Для того, щоб без зайвих труднощів подолати "сесійну смугу перешкод", насамперед треба знати хоча б назву предмету який складаєш, та ім'я викладача (це інколи допомагає). Ще непогано було б напередодні погортати зошит з лекціями (якщо такий у тебе є) або хоча б одним оком зазирнути до книги. Якщо ні першого, ні другого під рукою не знайшлося - саме для тебе добрі люди вигадали Інтернет (тим більше, що в нашому юніверс для студентів він безкоштовний). Якщо все вищесказане не допомогло, і викладач чомусь не дуже радіє твоїм відповідям, тоді, друже, тобі пряма дорога до армії… Для тих, хто із незрозумілих причин до армії не хоче, існує ще один спосіб - біжи розбивати свою скарбничку у формі поросятка (це так… на нові книжки!).