Традиційне "Дефіле", оригінальне "Привітання", костюмний "Авангард", "Відкриваємо таланти" - у цих конкурсах учасниці мали змогу проявити свої здібності. Креативності в них вистачало: танці з "кентаврами", танок відьми за мотивами гоголівського "Вія", букети троянд із серветок... Це лише фрагменти яскравого шоу дівчат. Та й останній конкурсний етап - "Вихід у вечірніх сукнях" - посилив казкову атмосферу заходу. Кожна з учасниць отримала купу подарунків, а ще - можливість узяти участь у пробах професійного фотографа.
Оцінювали красу гуртожанок компетентні члени журі: лідер бізнес-групи "Mary Kay" Тетяна МЕЛІКСЕТЯН, провідний фотограф компанії "Diz Art" Сергій ЖЕЛОБКОВ, директор студентського містечка Армен МХІТАРЯН, помічник ректора зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Ірина ГЕРМАН та спеціаліст відділу гуманітарної освіти та виховання Тетяна ЧОБІТЬКО.
Саме завдяки їхнім рішенням статус “Віце-міс” отримала Юлія ЛИСЕНКО з першого курсу факультету менеджменту, “Міс глядацьких симпатій” стала Ольга ГОНЧАРЕНКО з четвертого курсу історичного факультету. Поза конкурсом краси звання “Міс "Mary Kay" отримала голова студентської ради гуртожитку №4 Олена КРАСНОКУТСЬКА.