№7 (902)
26 травня
2006 року


Обласна академічна газета 

ЗА ЩО Я ЛЮБЛЮ РАДІО «ЮНІВЕРС»?

ТРАВЕНЬ! Як же всі його обожнюють! І не тільки тому, що він нагадує про літо, яке наближається (а з ним і довгоочікувані канікули). Травень - це пора нескінченних свят! А святкувати, як відомо, полюбляють усі. Так, п'ятий місяць року (разом з низкою інших дуже важливих подій) подарував нам ДЕНЬ РАДІО, надавши можливість усім студентам, викладачам і співробітникам ЗНУ привітати свою улюблену радіостанцію "Юніверс". 24 години на добу в ефірі вона дарує своїм слухачам найкращу сучасну музику та цікаві радіопрограми. Тому, поки народ веселим натовпом несе на 9 поверх 4 гуртожитку квіти і подарунки, ми вирішили запитати у самих винуватців урочистості, за що вони люблять "Юніверс" і чому працюють саме тут.

Віктор Петров, директор радіостанції "Юніверс":

- Передусім, радіо "Юніверс" я люблю за те, що воно стало для мене рідним. Я ставлюся до нього як до власної дитини: адже в 1996 році сам стояв біля витоків його заснування, був ініціатором і адміністратором. Найголовнішим у роботі радіостанції я вважаю те, що у нас завжди панувало взаємопорозуміння: як у стосунках усередині колективу, так і з адміністрацією університету. Сьогодні "Юніверс" плідно працює над тим, щоб не відставати від інших, приносити користь рідному університету, мати високий рейтинг. Саме за це я його і люблю!

Павло Мірошниченко, головний редактор радіостанції "Юніверс":

- Я працюю на цій радіостанції з 1997 року. "Юніверс" для мене - перша сходинка в журналістиці. Наше радіо - це хороший стартовий майданчик для багатьох молодих журналістів. Усі, хто коли-небудь працював на "Юніверсі", цінують його за те, що він надав їм можливість здобути певні навички. Особисто я люблю "Юніверс" за те, що тут завжди панує дух молоді. А вона - це і перспективність, і прагнення до найкращого, і бажання вдосконалюватися самим і удосконалювати радіостанцію.

Олена Суровцева, шеф-редактор відділу інформації радіостанції "Юніверс":

- На радіо "Юніверс" я працюю вже 7 років. І за цей довгий час жодного разу не пошкодувала про те, що це моє місце роботи. "Юніверс" - радіостанція молодіжна. Мені дуже подобається працювати, адже тут прекрасний колектив. Без нього не було б і всіх наших досягнень. Я дуже люблю свою роботу, своїх слухачів. Саме для них ми робимо наші новини, різноманітні програми, для них ми працюємо день-у-день!

Олена Онищенко, редактор відділу новин радіостанції "Юніверс":- Як можна не любити "Юніверс"? Воно для мене вже давно стало рідним! Я люблю цю радіостанцію за те, що тут класний молодий колектив! За своїх найкращих друзів, яких я знайшла саме тут. На жодній радіостанції нашого міста не будуть так "панькатися" з молодими журналістами. Нас багато чому навчили саме на радіостанції "Юніверс". Навчили писати, говорити - всьому тому, що необхідно справжньому журналісту. Маю сумнів, що десь в іншому місці я змогла б отримати стільки корисного досвіду. Тому "Юніверс" - це, передусім, плацдарм для майбутніх зірок мас-медіа!

Вікторія Холодова, редактор програм, ведуча прямого ефіру радіостанції "Юніверс":- Радіо "Юніверс" люблю за те, що це - дійсно молодіжна радіостанція. За те, що вона неформатна. За те, що в її колективі працює дуже багато молодих за віком людей, і особливо тих, хто закінчив наш рідний Запорізький національний університет. Люблю тому, що тут можна багато чому навчитися, а також удосконалити свої вміння. Це дійсно те місце роботи, де можна професійно рости щодня.

Юлія ЧЕРНЕТА

на головну




ЗМІСТ

СВЯТО ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ВДАЛОСЯ

НОВИНИ

ЗА ЩО Я ЛЮБЛЮ РАДІО «ЮНІВЕРС»?

ПОДІЇ

КРАЩІ НАУКОВЦІ – У ЗНУ

ЗВІРЯЄМО ЧАС ЗА МИНУЛИМ

"МАМО, Я ЗА ТЕБЕ ХВИЛЮВАТИМУСЯ..."

ЛЮБІТЬ І ЦІНУЙТЕ РІДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ!

КОНКУРС

СВІТ ОЧИМА ВОЛОНТЕРА

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ ЗНУ!

ОГОЛОШЕННЯ

РОБОТО-МАНІЯ

СПОРТ

НАШІ ВІТАННЯ!