Відкрив захід перший проректор ЗНУ, професор Федір ТУРЧЕНКО. З доповідями на відкритті виступили проректор з наукової роботи, професор Віктор ГРИЩАК та доценти Людмила РОМАНЕНКОВА й Тамара ХОМ'ЯК. Теми, які розкрили вчені, стосувалися, зокрема, “Ролі ЗНУ в розвитку вітчизняної науки”, “Перспектив включення ЗНУ у реформу європейської системи вищої освіти” та іншого. Наукова бібліотека провела на честь свята книжкову виставку праць наших викладачів, тез конференцій, які проходили у ЗНУ, та бібліографічних покажчиків, підготовлених власними силами. На заключному засіданні прозвітували керівники всіх секцій, що працювали під час заходу. Також на ньому було нагороджено Почесними грамотами близько шістдесяти науковців (як викладачів, так і студентів), а ще - більш ніж п’ятдесятьом вченим було висловлено подяку за активну та плідну наукову роботу. Грошовими преміями заохотили близько півсотні студентів-переможців профілюючих олімпіад, а також близько 60 працівників університету, які зробили вагомий внесок у розвиток науки в нашому ВНЗ.