* Лише одного забитого м‘яча у сітку команди “Портовик” (м. Південне) не вистачило команді “ЗТР”, щоб стати чемпіонами України з гандболу. П’ятеро її гравців - студенти факультету фізвиховання ЗНУ: Сергій Шельменко, Олександр Попов, Сергій Онуфрієнко, Олександр Педан та Генадій Комок - відтепер сподіватимуться на перемогу в наступному році.
* У ЗНУ пройшла студентська спартакіада з легкої атлетики. Серед дівчат почесне перше місце в ній здобули спортсменки факультету іноземної філології, друге - біологічного, а третє - представниці філологічного факультету. Першість серед хлопців виглядає таким чином: юридичний факультет, за ним - фізичний, а завершає трійку лідерів історичний факультет. На думку завідувача кафедри фізичного виховання ЗНУ Віктора ГОРБУЛІ, результати змагань виявилися доволі втішними. Спортсмени всіх факультетів виявили неабияку активність, а перемогу здобули найсильніші.