Сергій КУШНІР, помічник ректора з питань перспективного розвитку:- У той час, коли я був студентом, стипендія складала, на наші гроші, приблизно 27 гривень. В основному, витрачав ці гроші на подарунки батькам. Найяскравішою покупкою був "Кримінальний кодекс України", для чого довелося скласти разом дві стипендії!
Ірина КОЛОДКІНА, студентка 1 курсу факультету журналістики:- Моя перша стипендія складала 125 гривень. На ці "шалені" гроші я мала змогу відірватися у нічному клубі "MIX". Вперше я не витрачала на свої розваги батьківські гроші. Зараз "кровні" грошенята йдуть на подарунки.
Мирослава ЧАБАНЕНКО, директор прес-центру ЗНУ:- У роки мого навчання стипендія в нашому університеті, складала від 40 до 60 радянських рублів. Поняття про контракт у кінці 80-х не було: ми навчалися безкоштовно, до того ж усіх, окрім злісних трієчників, держава заохочувала ось такою сумою. Але в магазинах тоді майже не було нормальних товарів - ні одягу, ні взуття, так що не поспішайте заздрити. Перші свої гроші я частково витратила на солодкий подарунок батькам - принесла додому пару кілограмів дорогих цукерок. Потім дуже часто купувала книги й не жалкую про це. Наприклад, одного разу придбала в "акваріумі" (так ми називали магазинчик на першому поверсі другого корпусу) великий англо-російський словник. Користуюся ним і по сьогодні. Сучасним студентам я б порадила витрачати стипендію так, щоб це приносило радість.
Андрій КУЗНЄЦОВ, заступник декана факультету фізичного виховання: - Моя перша стипендія це 9 гривень 38 копійок. На ці гроші купив собі проїзний квиток на трамвай та тролейбус. І корисно, і приємно.
Марія ОСАДЧУК, студентка 2 курсу історичного факультету:- Перша моя стипендія - це 107 гривень. Їх я витратила разом зі своїми друзями-одногрупниками. Ми влаштували феєричну вечірку! А на те, що залишилося, мені пощастило придбати збірку комедій Шекспіра.
Юрій ЯСИНСЬКИЙ, студент 4 курсу фізичного факультету:- Моя перша стипендія - це 50 гривень. За ці гроші мені вдалося здійснити свою мрію: стрибнути з банжі. Це було круто. Шалені емоції!