У спорткомплексі ЗНУ кілька днів поспіль тривав Відкритий всеуніверситетський турнір з міні-футолу на "Кубок Феміди", організований юридичним факультетом. У ньому взяли участь 9 команд з 8 факультетів. У фінальному матчі переможці розташувалися наступним чином: 4-та сходинка - за факультетом журналістики, 3-тя - за фізичним, 2-га - за історичним і, врешті, звання найкращих здобули представники юрфаку. На думку декана юридичного факультету Петра ХРЯПІНСЬКОГО, такі заходи формують колектив. Стосунки між викладачами і студентами повинні виходити у площину спільного дозвілля.