Микола ФРОЛОВ, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації з гуманітарних питань, охорони здоров’я, освіти, культури, випускник аспірантури ЗНУ:
- Я добре розумію, що сьогодні тисячі запорізьких школярів визначаються щодо подальшого життєвого шляху. Переконаний, що ті з них, хто обрав Запорізький національний університет, ніколи не пожалкують про своє рішення, бо на сьогодні він - один із найавторитетніших вищих навчальних закладів не тільки в області, але й в Україні. У багатьох напрямках робота ЗНУ визнана найкращою - такою, що відповідає сучасним вимогам і положенням Болонської конвенції. І нам треба зараз говорити про це частіше, оскільки майбутні студенти повинні будуть учитися та працювати в умовах дотримання нашими ВНЗ вимог цієї освітньої декларації. Запорізька обласна державна адміністрація підтримує конструктивну діяльність адміністрації ЗНУ. Ми раді, що цей університет сьогодні працює на належному рівні: стабільно, творчо, із розумінням своїх перспектив, і що його курс відповідає сучасним європейським і світовим освітнім тенденціям.
Олександр ВЄРОЗУБОВ,в.о. начальника управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, випускник історичного факультету ЗНУ:
- Запорізький національний університет - це моя alma mater. Особисто для мене - найкращий вищий навчальний заклад України! У Запорізькому регіоні він, звичайно, посідає провідне місце у розвитку освіти і науки, бо кожен навчальний заклад, у першу чергу, славиться своїми випускниками. А випускники Запорізького, тепер національного, університету (а в минулому - педагогічного інституту) сьогодні вершать людські долі не лише в області, але й в Україні.
Олександр КУЗЬМІН,заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, випускник філологічного факультету ЗНУ:
- Запорізький національний університет для мене - дорога в життя. Разом зі мною тоді ще Запорізький педінститут закінчували моя сестра і дружина, тому для нас він - одна із сімейних святинь. Я завжди говорив, що ЗНУ - один із кращих навчальних закладів Запоріжжя. Тому що знання, які дають у ньому, можна здобути далеко не в кожному ВНЗ України. Я сподіваюся, що з кожним роком ЗНУ тільки процвітатиме й знову і знову доводитиме, що він - найкращий університет не тільки Запоріжжя, але й України.
Дмитро СЕКИРИНСЬКИЙ, начальник управління освіти і науки Запорізької міської ради, випускник історичного факультету ЗНУ:
- Я вважаю, що Запорізький національний університет - це провідний навчальний заклад нашого міста й регіону. Він - важливий елемент системи освіти області, бо на сьогодні більшість молодих спеціалістів, які приходять влаштовуватися до нас на роботу, - випускники саме ЗНУ. Ми дуже вдячні керівництву університету, його викладачам за високий рівень підготовки їхніх випускників, за те, що у нас є, як-то кажуть, "кузня кадрів" - такий собі резерв, який забезпечує систему освіти регіону висококваліфікованими фахівцями. Особисто я пишаюся тим, що я - вихованець Запорізького університету, щоправда, тоді ще не національного, але вже до цього йшло. Я дуже вдячний своїм викладачам (багато хто з них ще і сьогодні працює у цьому ВНЗ). Мені хотілося б привітати їх із закінченням навчального року та з початком вступної кампанії й побажати усього найкращого. Я - і як людина, і як начальник управління, і як фахівець освіти - ставлюся до ЗНУ з великою пошаною.