Володимир Волков, проректор ЗНУ з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри логістики і менеджменту організацій:
- Хотілося б чекати розширення і поглиблення позитивних зрушень, напрацьованих у минулому році. А це питання, пов'язані із розширенням матеріальної бази, з господарською діяльністю, з економією енергоносіїв; це поліпшення навчального процесу, глибоке входження до Болонського процесу. Чекаємо на підсумкові результати та формулюємо напрацювання на майбутнє.
Валентина Герасимова, директор Наукової бібліотеки ЗНУ:
- У новому році наша бібліотека чекає на подальшу автоматизацію своєї роботи, поліпшення якості функціонування Інтернет-ресурсів. Хотілося б бачити побільше активних і самостійних читачів. Бо самостійність - одна з вимог переходу на Болонську систему навчання. А ось від читачів чекаємо вміння коректно та грамотно працювати з нашими електронними ресурсами та традиційними фондами.
Аліна Носонова, четвертокурсниця фізичного факультету:
- Чекаю на покращення викладацького рівня та й на самих цікавих викладачів. Традиційно очікую спілкування, весело проводити час та отримувати нові знання.
Валерій Баранов, старший викладач кафедри фізичного виховання, директор спортивного клубу ЗНУ:
- Очікую стабілізації роботи в університеті, щоб більше було прихильників роботи нашого керівництва. Тоді й працюватиметься усім набагато краще. Спортивний клуб у найближчому майбутньому планує на належному рівні організувати спортивно-масову роботу, плідно підготуватися до Універсіади-2007. Сформуємо гарні команди, тренуватимемо спортсменів і гідно представлятимемо Запорізький національний на змаганнях.
Олена Пьянкова, четвертокурсниця фізичного факультету:
- Я влітку дуже сумувала за університетом. Навіть відпочивати вже набридло, як це не дивно. Тому зараз мені хочеться вчитися і вчитися! Вже скучила за улюбленими лекціями, введенням конспектів та підготовкою до семінарів. Навіть самій не вірилося, що таке може бути!