Андрій Карпов, магістр біологічного факультету:
- Вища освіта є для мене зараз чимось, чого я прагну більш за все, це найважливіше завдання у моєму сьогоднішньому житті, бо саме вона у майбутньому дасть мені можливість реалізувати свій творчий і науковий потенціал на керівній посаді, а це моя мрія...
Ірина Савченко, магістр філологічного факультету:
- Я вважаю, що вища освіта - це візитна картка інтелігентної людини, яка не тільки мріє, але й активно прагне знайти своє місце у сучасному бурхливому, модернізованому світі. Крім того, високоякісна вища освіта - ще й обов'язкова умова вдалого працевлаштування.
Ольга Адаменко, студентка третього курсу факультету іноземної філології (англійська мова):
- Вища освіта для мене є гарантією того, що у майбутньому переді мною буде відкрито багато шляхів. Я зможу реалізувати себе як у науковому, так і у творчому плані. А ще під час навчання в університеті я познайомилася з багатьма цікавими людьми, здобула необхідні мені професійні навички - а це, мабуть, найцінніше, якщо твоя мета - досягти високого соціального статусу.
Марина Розумійко, студентка третього курсу факультету іноземної філології (німецька мова):
- Вища освіта - це запорука того, що у майбутньому я знайду гарну роботу, вона дає мені можливість спілкуватися з однодумцями, заводити цікаві знайомства, що необхідно при моїй професії.
Аліна Журавльова, студентка першого курсу філологічного факультету:
- Мені дуже хочеться досягти чогось у майбутньому, тому я і вирішила здобувати вищу освіту. Я розширюю світобачення, у мене з'явилося багато друзів, а головне - я вчуся!