Телепогляд на суспільство
Працівники телестудії ЗНУ "Юніверс-ТБ" стали дипломантами ХV українського відкритого фестивалю дитячого й молодіжного кіно та телебачення "Кришталеві джерела", на якому вони представляли художньо-публіцистичну телепрограму "Я і суспільство", присвячену проблемі сирітства в запорізькому регіоні. Сам фестиваль проходив у два етапи: відбірковий - на Сумщині у серпні, та завершальний - у вересні, в Алушті (Крим). Усього близько 400 учасників представили свою творчість у різних медійних галузях.
Над телепрограмою "Я і суспільство" творча група навчальної лабораторії журналістики кафедри журналістської творчості працювала в екстреному режимі - протягом одного тижня! У вимогах фестивалю до представлених творів головною умовою було висвітлення дитячої тематики. Саме тому журналісти і обрали розкриття проблеми сирітства. Десятихвилинну програму створювали завідувач лабораторії Алла Тернова, інженер Григорій Ушаков, провідний редактор Юлія Білан та оператор прямого ефіру Тетяна Білоножко. І їхні старання оцінили члени журі: голова журі телеконкурсу - голова Нацради з питань ТБ і радіомовлення України Віталій Шевченко та начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та громадськістю Нацради Микола Грищенко вручили телестудії ЗНУ "Юніверс-ТБ" Диплом фестивалю та сувеніри.
Але для самих тележурналістів велику цінність мала не нагорода, а власне участь. Адже молоді колективи з 12 регіонів нашої країни у першу чергу приїхали, аби поділитись досвідом і творчим горінням. Цікаво, що фестиваль щороку збирає під свої вітрила талановиту молодь, яка в майбутньому поповнює творчі колективи кіностудій і телерадіокомпаній. Тож навіть участь у ньому - вже є неабияким досягненням для тележурналістів.
Тобі, юний журналісте
Факультет журналістики нашого університету та Ресурсний центр при ЗНУ стали співорганізаторами Четвертого відкритого фестивалю юних журналістів, що проходив в оздоровчому комплексі "Маяк". Представники університету взяли участь у багатьох програмних заходах. Гостями "Журналістської альтанки" стали працівники з Прес-центру ЗНУ, радіостанції "Юніверс", телестудії "Юніверс-ТБ" та молодіжного часопису "Дзиґа". Під час зустрічі вони провели для учасників фестивалю прес-конференцію, на якій розповіли про специфіку масмедійного простору ЗНУ. Проведення ще однієї прес-конференції стало предметом уваги конкурсу "З перших вуст". Гостем її стала директор Ресурсного центру факультету соціальної педагогіки та психології Наталія Заверико. Вона розповіла юним працівникам ЗМІ про роботу центру. Тема зацікавила присутніх і викликала чимало запитань.