
* Представники юридичного факультету ЗНУ - заступник декана з навчальної роботи юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць та п'ятикурсник юридичного факультету, координатор юридичної клінічної освіти в Запорізькій області Павло Лютиков узяли участь у круглому столі на тему "З питання надання громадянам юридичної допомоги та обговорення проекту Концепції державної мовної політики України", організованого обласним управлінням юстиції. Вони виступили з доповідями "Законодавча база діяльності юридичних клінік. Досвід іноземних країн" та "Принципи професійної етики у діяльності юридичних клінік". Під час заходу нашому університету подякували за активну громадянську позицію та надання безкоштовних консультацій у "Юридичній клініці ЗНУ".
* На факультеті соціальної педагогіки і психології відбулася презентація оновленого психологічного клубу. У ньому проводитимуться тренінги, консультації, влаштовуватимуться майстер-класи видатних учених-психологів з інших міст і навіть із інших країн. Окрім того, його члени зустрічатимуться з різними цікавими людьми, чия робота пов'язана із впливом на людські душі і кому є про що розповісти майбутнім психологам і педагогам. Відбуватимуться обговорення складних питань психологічного характеру, які порушують проблеми, малодосліджені офіційною наукою.
* У ЗНУ пройшов перший відбірковий регіональний тур до П'ятих всеукраїнських судових дебатів з цивільного права та процесу імені С.Дністрянського. Він був організований юридичним факультетом та Лігою студентів Запорізького осередку Асоціації правників України. У змаганнях взяли участь шість команд. Першими у номінації "Найкраща команда" стали студенти з "Altro", кращим позивачем визнали третьокурсника Олександра Стеценка, а відповідачем - четвертокурсницю Анну Бондаренко. За рішенням журі у другому турі дебатів, що проходитиме у Львові наприкінці жовтня, ЗНУ представлятиме збірна, яка складатиметься з двох студентів: четвертокурсниці Юлії Стягун та переможниці у номінації "Найкращий оратор" - Інни Мельник.
* У ЗНУ відбувся туристичний зліт, присвячений Всесвітньому дню туризму. Змагання з техніки пішохідного туризму проходили минулими вихідними на біостанції-профілакторію, що на Хортиці. Серед випробувань, які долали студенти, були різні види переправ (навісна, по колоді, по жердинах тощо), транспортування постраждалого, розпалювання багаття, встановлення намету, конкурс кухарів тощо.