
Євгенія Сверстюк, другокурсниця факультету соціальної педагогіки і психології:
- Я досить рано, десь у восьмому класі, вибрала свою професію. Мені завжди подобалося спілкуватись із людьми, я завжди прагла допомогти їм. До того ж, мій фах універсальний: навіть якщо я буду потім працювати за іншою спеціальністю, навички психолога ніколи не будуть зайвими.

Євген ЮЩЕНКО, третьокурсник математичного факультету:
- У школі я ніяк не міг визначитись із майбутньою професією, але відчував, що гуманітарні дисципліни не для мене. Тому і обрав саме цю спеціальність і, знаєте, не шкодую.

Анна САЙНАК, третьокурсниця математичного факультету:
- Я навчалася у математичній школі й ще тоді зрозуміла, яка це цікава наука. Саме завдяки зусиллям своїх шкільних вчителів я переконалася, що це - моє покликання, і вирішила присвятити математиці все своє життя.

Анастасія БОДНЯ, студентка третього курсу факультету іноземної філології (німецька мова):
- По-перше, я навчалася у спеціалізованій школі, мені цю мову викладали з першого класу. Можливо, тому вона мені так і подобається зараз. А по-друге, мене цікавить художній переклад, я багато перекладаю з німецької мови на українську, і, на думку оточуючих, це у мене непогано виходить. Саме з цим фахом я планую пов'язати своє майбутнє.

Олеся БУТЛИНЕНКО, третьокурсниця факультету іноземної філології (німецька мова):
- Я обрала саме цю спеціальність, оскільки мені подобається читати книги мовою оригіналу. До того ж, я сподіваюсь по закінченню навчання мати можливість спілкуватися з носіями цієї мови, тобто набуті мною знання обов'язково знадобляться у дорослому житті. Крім того, знання іноземнохї мови дуже важливе у сучасному світі.

Мар'яна КОСТЮЧЕНКО, другокурсниця історичного факультету:
- Саме цей фах обрала моя старша сестра, яка зараз навчається у цьому ВНЗ. Вона своїми розповідями спонукала теж піти навчатися на цю спеціальність, крім того, і мене саму в школі завжди цікавила історія. І, зважаючи на мої перші враження, я зробила правильний вибір, адже навчатися на цьому факультеті так захоплююче.

Яна ВОЙТАНИК, третьокурсниця факультету іноземної філології:
- Ще коли я тільки почала вивчати французьку мову, я була зачарована її звучанням, її мелодійністю. Вона здавалась мені напрочуд гарною. У п'ятому класі в мене виникло велике бажання досконало оволодіти нею. І те, що я зараз навчаюсь на цьому факультеті, є свідчення того, що я змогла дечого досягти у цьому напрямку. Сподіваюся, що мені таланитеме і надалі.