
Свято, приурочене Дню працівників освіти, завершилося найінтригуючішим моментом: підбиттям підсумків конкурсу на найкращу ікебану. Нагороджували переможців помічник ректора із виховної роботи Наталія Воронова та голова профспілкового комітету ЗНУ Борис Павловський. Отже, перше місце виборов біологічний факультет, друге - за факультетом журналістики, а третє - за факультетом фізичного виховання.
За математичним факультетом - приз глядацьких симпатій.
Переможцям вручили солодкі подарунки від профспілкового комітету. Почесними грамотами за активність у підготовці до конкурсу нагородили усі факультети, які брали участь у заході.
У своєму виступі Наталія Валентинівна зазначила: "Сьогодні ми не лише словами, піснями, але й своїми справами хотіли б виразити вдячність освітянам. Тому свято розпочалося з того, що близько сотні студентів під керівництвом професора, декана біологічного факультету Людмили Омельянчик, професора кафедри ботаніки та генетики рослин Віктора Ляха та заступника декана біофаку з питань гуманітарної освіти і виховання Наталії Капелюш уже з самого ранку почали висаджувати дерева, кущі, квіти - як подарунок викладачам нашого університету. І це лише початок великого проекту з озеленення нашого студмістечка".
До речі, усього молодь висадила чотири дерева, 50 чагарників, 100 кущів петунії та 100 герані. А ще 210 кущів хризантем висадили у рамках презентації нової спеціальності "Садово-паркове господарство". Її представниками було висаджено величезну клумбу із хризантем різних кольорів.
І, звичайно, традиційним подарунком до свята став яскравий концерт.