Зокрема, Олександр Сін від імені волейбольної громадськості Запоріжжя побажав учасникам гарної боротьби, чесного судійства та успіхів. Кірім того, він зазначив, що це - велике свято для федерації вболівати за запорізьку команду “Орбіта-Університет”, яка повернула назву, з якої вона досягала найвищих світових перемог. А Микола Маліков, за дорученням ректорату ЗНУ, привітав усіх учасників у стінах нашого університету.
Усього у змаганнях узяли участь чотири команди, які протягом трьох ігрових днів виборювали право грати у другому етапі Кубку України. Отже, ця почесна місія дісталася командам “Сєвєродончанка” (м.Сєвєродонецьк) та господарям спортмайданчику - спортсменам Запорізького національного університету - “Орбіті-Університет” - вони і посіли п’єдестал першого етапу Кубку. Третю і четверту позицію зайняли відповідно “Регіна-АРТ” (м.Рівне) та “Медуніверситет-Олімп” (м.Вінниця).