№13 (908)
15 жовтня
2006 року


Обласна академічна газета 

Я ПОРАДИВ БИ АБІТУРІЄНТАМ…

Ірина Федоришина, магістр філологічного факультету:

- Я б порекомендувала майбутнім абітурієнтам не обмежуватися лише опануванням шкільної програми. Відвідування підготовчих курсів при ВНЗ, використання Інтернет-ресурсів, участь у фахових олімпіадах, читання додаткової літератури - не лише поліпшать ваші знання і розширять світогляд, але й стануть запорукою вашого успішного вступу. Все це я вам раджу, керуючись власним досвідом.

Алла Галуза, студентка п'ятого курсу факультету журналістики:

- По-перше, я бажаю майбутнім студентам більше впевненості у власних силах. Звичайно, підкріплених міцними знаннями, здобутими, скажімо, на підготовчих курсах чи завдяки старанному навчанню у школі. Пам'ятайте, що в університеті людина не лише здобуває знання і практичні навички, але й знаходить нових друзів. І, взагалі, студентські роки - найкращі. Тому варто докласти максимум зусиль, щоб мрія - отримати вищу освіту - здіснилася.

Наталія Просоленко, третьокурсниця факультету фізичного виховання:

- Найголовніше - це тверде переконання у правильності зробленого вами вибору. І чим раніше ви визначитеся із майбутньою професією, тим більше часу у вас залишиться для підготовки до вступу на обрану спеціальність.

Тетяна Кобілєва, четвертокурсниця філологічного факультету:

- Бажаю усім абітурієнтам добре підготуватися до обраної ними спеціальності. Серед моїх одногрупниць багато колишніх слухачок різних підготовчих курсів, що свого часу значно полегшило їм вступ до університету. На жаль, я сама не мала змогу відвідувати ці курси, хоча багато займалася додатково з обраного мною фаху. І звичайно, бажаю всім успіху під час вступної кампанії.

Альона Мартенс, студентка другого курсу фізичного факультету:

- Бажаю всім вступити на найкращий факультет у ЗНУ, тобто на фізичний. А якщо серйозно, то хай усі ваші зусилля не пропадуть марно, і ви станете студентами. Для цього треба не лише добре навчатися у школі, але й додатково займатися із репетитором чи відвідувати підготовчі курси.

Мирослава Трускавська, студентка третього курсу фізичного факультету:

- Усім абітурієнтам слід, по-перше, щиро прагнути вступити до ВНЗ, а отже, докладати до цього певні зусилля. По-друге, реально оцінювати свої сили і завчасно готуватися до вступних іспитів.

Таміла ТАРАСЕНКО

на головну




ЗМІСТ

НА ВАС ЧЕКАЮТЬ У ЗАПОРІЗЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ

Я ПОРАДИВ БИ АБІТУРІЄНТАМ…

ГАЛЕРЕЯ ВИПУСКНИКІВ СИСТЕМИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ ЗНУ

ЗАДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ

З ДУМКАМИ ПРО МАЙБУТНЄ

НОВИНИ

УНІВЕРСИТЕТСЬКІ АУДИТОРІЇ ЧЕКАЮТЬ НА АБІТУРІЄНТІВ

ЧИМ ЖИВЕ УНІВЕРСИТЕТ СЬОГОДНІ