Тетяна СКРИПЧЕНКО, третьокурсниця історичного факультету:
- Я вважаю, що треба вміти поєднувати відпочинок та наукову працю. Наприклад, прийшовши до бібліотеки, щоб підготуватися до семінару, можна взяти книжки не лише з потрібної вам теми, але й іншу літературу, аби розширити своє світобачення. От я, скажімо, займаюся фотографією, у мене є ціла колекція фото із зображенням котів.
Аліса ПІЩУК, другокурсниця філологічного факультету:
- При згадці про студентське дозвілля у моїй уяві виникає трохи абстрактний образ. З одного боку, воно повинно бути пов'язаним із навчанням, а з іншого - це щось веселе, активне та перспективне. Наразі я секретар студентської ради і організація різноманітних цікавих заходів займає майже весь мій час.
Тетяна БЕЗУГЛА, третьокурсниця факультету іноземної філології:
- Останнім часом моє дозвілля присвячене комп'ютерам. Зараз я активно займаюся їхнім збиранням, укомплектуванням та переустановленням на них програм. Я впевнена, що вільний від навчання час студент може присвятити пошукам власного хобі поза фахом, яке стане йому в нагоді у дорослому житті. Я своє уже знайшла.
Ігор ХОЛЯВКО, другокурсник фізичного факультету:
- Після занять ми з друзями частенько збираємося в гуртожитку, щоб пограти в улюблені ігри. Особливо обожнюємо футбол, і, поки охоронець не бачить, можемо дозволити собі поганяти в коридорі м'яча. Ще полюбляю спілкуватися з друзями, дивитися різні фільми.