Організатором цієї благородної акції висту-пив відділ гуманітарної освіти та виховання ЗНУ за підтримки адміністрації нашого університету. До речі, донори, крім інших пільг, проходять безкоштовний медогляд, популярний у студентів навесні, коли вони починають влаштовуватися на роботу, наприклад, у літніх таборах. У цьогорічному осінньому Дні донора взяли участь 74 представники ЗНУ. Крім студентів майже всіх факультетів, до донорського пункту завітали заступник декана біологічного факультету з питань гуманітарної освіти та виховання Наталія Капелюш і лаборант кафедри мисливствознавства та іхтіології Катерина Тюринова.
Провідний спеціаліст відділу гуманітарної освіти та виховання Світлана Кондратенко особливо відзначила активність студентів факультетів соціальної педагогіки та психології (16 донорів) та біологічного (12 студен-тів і два представники викладацького колек-тиву). Вона також подякувала усім, хто взяв участь у заході, і висловила сподівання на подальшу небайдужість наших студентів до цієї благородної справи.