Вікторія КОЗЛОВА, п'ятикурсниця юридичного факультету:
- Я розмовляю українською і, до речі, не лише під час занять, але й у побуті, бо це не тільки державна, а й моя рідна мова.
Ольга Орел, першокурсниця математичного факультету:
- У цілому, я спілкуюся російською, тому що більшість людей у нашому місті розмовляє саме нею. Якби вони перейшли на державну мову, я б зробила те саме, бо, взагалі-то, мені подобається українська.
Денис Воронович, другокурсник юридичного факультету:
- Я розмовляю російською. Незважаючи на те, що за національністю я - українець, своєю рідною мовою вважаю саме російську.
Віктор Костюк, завідувач кафедри журналістської творчості факультету журналістики:
- Я живу в Україні, тому і розмовляю українською. Щодня я використовую її у моєму спілкуванні десь у дев’яноста дев’яти випадках із ста. Я не розумію тих людей, які, володіючи державною мовою, часом просто соромляться користуватися нею у своєму побуті.
Емілія Прушківська, декан економічного факультету:
- Повсякчас я спілкуюся рідною мовою - українською. Вільно володію російською, можу підтримати розмову французькою та польською. На мою думку, немає ніякої проблеми в тому, щоб вивчити українську мову. Люди, які не хочуть цього робити, просто лінуються - інших причин для такої поведінки я не бачу.