..Перший конкурсний день "Дозвольте відрекомендуватись - 2006"… На сцені економісти. Без зайвої метушливості спливає час їхнього виступу. Вони ніби програмують зал на спокій і тишу. І тут ніби вибух! На сцені з'являється яскрава, запальна вокалістка. Її голос проникає у найпотаємніші закутки студентської душі. І кожен глядач ставить собі одне й те ж запитання: "Хто ця талановита співачка?". Може, Ані Лорак приїхала чи Тіна Кароль?.. Ні! Це - Ганна Василенко, першокурсниця економічного факультету.
Вокальний хист у дівчини виявили ще в дитячому садочку. Вже тоді вона співала краще за місцевих "зайчиків та сніжинок". Тому на сімейній раді було чітко вирішено віддати маленьку зірку до Шевченківського центру дитячої та юнацької творчості. А потім були перемоги на численних конкурсах, серед яких: "Топ-топ", "Слав'янський базарчик", "Таланти твої, Україно" та "Калинонька". Коли дівчина виросла і прийшов час обирати майбутню професію, особливих сумнівів щодо місця навчання не виникало. До ЗНУ прийшла за "покликом серця", а економістом вирішила стати з прагматичних міркувань. Ганна вважає, що спочатку необхідно здобути базову освіту, а вже потім підкорювати велику сцену. "Я звикла постійно перебувати у творчій атмосфері! Мені подобається шалений графік. Коли потрібно, я - сова, а коли потрібно - жайворонок! Та, взагалі-то, я - голуб…"
Ось така вона пташка - чарівна Ганна Василенко. Весела дівчина, яка іноді читає книжки, не любить вихвалятися та вміє по-справжньому радіти життю!
P.S. Тож тепер ми знаємо, хто насправді співає замість Тіни Кароль!